Optimum Outlet’lerde bayram şenliği

24 Temmuz 2014 Perşembe

İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan Optimum Outlet’ler, birbirinden güzel etkinlikleri ile ziyaretçilerine unutulmayacak bir Ramazan Bayramı yaşatmaya hazırlanıyor. Coşku dolu, rengarenk aktivitelerle Ramazan Bayramı için en doğru adres, bu yıl da Optimum Outlet’ler olacak

optimum-outletlerde-bayram-senligi

İstanbul Optimum Outlet’te 29 Temmuz günü saat 14.00’te başlayacak şaşırtıcı Dev Kabarcık Balon Gösterisi’nin ardından saat 15.00’teki İllüzyon Show, AVM içerisinde sihirli bir atmosfer oluşturacak. Saat 16.00’daki İnteraktif Balon Show’da dileyen tüm ziyaretçiler bu görsel cümbüşün bir parçası olabilecek. İstanbul Optimum Outlet’te Ramazan Bayramı eğlencesi 30 Temmuz günü de devam edecek. 14.00 – 17.00 saatleri arasındaki etkinlikler Dev Kukla Gösterisi ile Eğlencebaz Show’la başlayacak. Ardından İnteraktif Balon Show ve Mad Science ile Bilim Bayramı da dolu dolu bir bayram geçirme imkanı sunacak.

Oğuz Berkay Fidan’dan mini konser
İzmir Optimum Outlet de ziyaretçileri için hazırladığı özel etkinliklerle harika bir bayram yaşatmaya hazırlanıyor. 28 Temmuz’da saat 15.00 ile 19.00 arasında düzenlenecek olan Küçük Denizciler Atölyesi ile sevimli minikler eğlencenin tadına varırken, yeni keşiflere yelken açacak. 29 Temmuz günü saat 16.00’da ise “O Ses Türkiye” birincisi Oğuz Berkay Fidan, imza günü etkinliğinde İzmirli hayranlarıyla bir araya gelecek ve onlar için mini bir de konser verecek. 30 Temmuz’da ise Ramazan-ı Varyete Bayram Korteji 14:00-18:30 saatleri arasında, İzmir Optimum Outlet’te tam bir şenlik havası estirecek.

Çocuklara tiyatro
Ankara Optimum Outlet’te ise 28 Temmuz günü sevimli minikler Çocuk Tiyatrosu ile bir masal dünyasına yolculuk yapacaklar. Saat 16.00’da başlayacak olan Çocuk Tiyatrosu tüm çocuklar için eşsiz bir bayram hediyesi olacak. Ankara Optimum’da Ramazan Bayramı etkinlikleri, 29 Temmuz’da saat 15.00’teki Sihirli Tahtalar Etkinliği ve 30 Temmuz günü 13.00–19.00 saatleri arasındaki Greenbox Teknolojisi ile Fotoğraf Çekimi ve Sosis Balon Etkinlikleriyle Ankaralıların bayramına renk katmaya devam edecek.

Nostaljik bayramlar
Adana Optimum Outlet de 28 – 29 - 30 Temmuz günleri düzenlenecek olan Ramazan Bayramı etkinlikleri ile ziyaretçilerini nostaljik bir yolculuğa çıkaracak. “Nerde Eski Ramazanlar” isimli tiyatro oyunu ile izleyicileri geçmişe götürecek olan Adana Optimum, Fasl - ı Şahane grubu ile de tüm ziyaretçilerine müzik ziyafeti verecek. Adana Optimum Outlet, Ramazan Bayramı’nın coşkusunu yaşamak isteyen herkesi; Kanto Gösterileri, Aşuk Maşuk Şov, Hacivat ve Karagöz, Müzik Şöleni ve Ramazan Kahramanları gösterileriyle ağırlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri