Optimum’da görkemli gala

31 Aralık 2013 Salı

Sinemaseverler tarafından merakla beklenen Patron Mutlu Son İstiyor’un İzmir galası Optimum Outlet’te yapıldı

optimumda-gorkemli-gala

Optimum’da gerçekleştirilen görkemli gala Patron Mutlu Son İstiyor filminin oyuncuları ile İzmir’in önde gelen isimlerini ve çok sayıda basın mensubunu buluşturdu. Filmin vizyona girmesinden önce gerçekleştirilen gala büyük ilgi gördü. Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, Kıvanç Baruönü’nün yönettiği Patron Mutlu Son İstiyor filminin oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola, Murat Başoğlu katıldı. Optimum Outlet’te önce hayranları ile buluşan filmin oyuncuları bol bol fotoğraf çektirdi.

Optimum Outlet Cinemaximum sinemalarında yapılan galada çekimleri Ürgüp’te gerçekleşen Patron Mutlu Son İstiyor filmi izletenleri aşk ve eğlence dolu bir serüvene çıkardı. Peri bacalarının büyüleyen atmosferinde çekilen filmde göz alıcı manzaralar eşliğinde izleyenler hem görsel bir şölen yaşadı hem de kahkahalara boğuldu. Sonu mutlu bitecek bir senaryoyu yazmak için Kapadokya’ya giden senarist Sinan’ın hikayesi İzmir galasında izleyenlerden tam not aldı.

Sevilen oyunculara Optimum’da büyük ilgi
Sinemaseverler, gala öncesinde tüm Optimum ziyaretçilerine açık olan törende filmin başrol oyuncuları ile buluşma imkanı buldu. Türk sinemasının sevilen yüzleri ile tanışma fırsatı bulan ziyaretçiler onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü’nün de katıldığı gala büyük ilgi gördü. Romantik komedi türünün en iddialı yapımlarından biri olan Patron Mutlu Son İstiyor filmi yeni yılın ilk günü tüm sinemalarda seyircisi ile buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri