Optimum’dan annelere özel etkinlik

24 Nisan 2014 Perşembe

Optimum Outlet İstanbul’da Optimum Çocuk Kulübü, Mayıs ayında çocuklar için yine dopdolu ve eğlenceli etkinlikler hazırladı

optimumdan-annelere-ozel-etkinlik

Mayıs ayı boyunca, Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek etkinliklerle, çocuklara eğlenirken öğrenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri mutlu saatler armağan edecek olan Optimum Çocuk Kulübü, atölye çalışmalarıyla da sevimli küçüklerin kendilerini keşfetmelerine olanak tanıyacak.

Anne sevgisini anlatmanın en güzel yolu Optimum’dan geçer
Optimum Çocuk Kulübü’nün Mayıs’ta kutlanacak olan “Anneler Günü”ne özel çalışmalarıyla ise çocuklar, annelerine olan sevgilerini gönüllerince anlatma imkânı yakalayacak. 10 ve 11 Mayıs günlerinde Optimum Outlet İstanbul’da gerçekleştirilecek olan; Mutfak Önlüğü Tasarımı, Annemin Resim Çerçevesi, Anneler Günü Hediye Kutusu ve Bahar Renklerinde Pelür Çiçek Atölyeleri ile çocuklar, annelerine olan sevgilerini yansıtacakları hediyeleri kendi elleriyle hazırlamanın mutluluğunu yaşayacak.

Dünya Pasta ve Kek Günü Optimum Çocuk Kulübü’nde kutlanıyor
Optimum Çocuk Kulübü, “Dünya Pasta ve Kek Günü” için de özel atölye çalışmaları gerçekleştirecek. Geleceğin şefleri, bu lezzetli günü 17 Mayıs’ta Optimum Outlet İstanbul’da Kurabiye Süsleme ve Cup Cake Atölyesi ile kutlayacak.

Mayıs ayı boyunca küçük bilim insanları Bilim ve Gizemli Maddeler Bilim Atölyeleri ile yeni keşiflere imza atarken, geleceğin tasarımcı adayları ise Kozalaktan Baykuş Yapımı, Tişört Boyama ve Rengârenk Uçurtma Yapım Atölyelerinde harikalar yaratacak. Optimum Çocuk Kulübü’nde mayıs ayı boyunca sürecek etkinliklerde sanatçı ruhlu küçükler de unutulmadı. Boyalarla Şekilgeç, Karikatür, Ahşap Oyuncak, Müzik Aletleri Atölyeleri geleceğin sanatçı adaylarına, hayal dünyalarını geliştirme imkanı sunacak.

Optimum Çocuk Kulübü’nün düzenlediği ücretsiz etkinliklerde çocuklar, becerilerini daha da geliştirerek yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Atölyeler, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri