Optimum’dan öğrencilere karne sürprizi

12 Haziran 2015 Cuma

İzmir Optimum Outlet, “Karne Şenliği” ile minik ziyaretçilerine sürpriz karne hediyeleri dağıtıyor

optimumdan-ogrencilere-karne-surprizi

İzmirli miniklerin en sevdiği alışveriş merkezi haline gelen İzmir Optimum, yorucu ve uzun bir eğitim maratonunun ardından 12 Haziran Cuma günü karnelerini alacak olan çocuklar için hazırladığı Karne Şenliği etkinliği ile minik ziyaretçilerine karne sevinci yaşatıyor.

12 -19 Haziran günleri arasında düzenlenecek olan Karne Şenliği kapsamında hafta içi günlerde Optimum’a karnesi ile gelen tüm çocuklar, kampanya başvuru masasından sürpriz hediyeler kazanacak. Çocuklara armağan edilecek hediyeler arasında her yaşa uygun hikâye kitaplarının yanı sıra çizgi film DVD’leri de bulunacak.

Yaz tatilinde hız kesmeden Optimum’da aktivitelerine devam edecek olan Çocuk Atölyeleri ile çocuklar yaz tatili boyunca da hem eğlenmeye hem de öğrenmeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri