Optimum’dan otomobil kazanma fırsatı

01 Temmuz 2015 Çarşamba

İzmir Optimum Outlet, 1 Temmuz -31 Aralık günleri arasında 125 TL’lik alışveriş yapan Optimum Club üyelerine BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 kazanma fırsatı sunuyor

optimumdan-otomobil-kazanma-firsati

İzmir Optimum Outlet, yıl boyu süren kampanyaları ile sunduğu kazançlı alışveriş keyfini sürprizleriyle renklendirmeye devam ediyor. Optimum şimdi de rüyaları süsleyen son model iki otomobili ziyaretçilerine hediye ederek alışveriş keyiflerini taçlandırıyor.

Optimum Club üyeleri 1 Temmuz -31 Aralık günleri arasında AVM’de yaptıkları her 125 TL’lik alışveriş karşılığında BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 kazanma fırsatı yakalıyor.

Optimum’da aynı gün içinde toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, danışmada form doldurarak çekilişe katılabiliyor. 31 Aralık gününe kadar devam edecek kampanyada her 125 TL’lik alışveriş ile alınacak çekiliş numaralarıyla ziyaretçiler otomobil kazanma şanslarını artırabiliyor. Kampanya sonunda birer son model BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sahibini bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri