Optimum’un talihlisi belli oldu

09 Ocak 2015 Cuma

İstanbul Optimum Outlet’in Mercedes C180 kampanyasının talihlisi, noter huzurunda yapılan çekilişle belli oldu

optimumun-talihlisi-belli-oldu

26 Eylül – 31 Aralık 2014 tarihleri arasındaki kampanyada aynı gün içinde, toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılan Optimum ziyaretçileri arasından Noter, Milli Piyango yetkilileri ve AVM ziyaretçilerinin katılımıyla gerçekleşen çekilişte Anıl Akça isimli Optimum ziyaretçisi, rüya gibi bir otomobilin sahibi oldu.

İstanbul Optimum Outlet’teki alışveriş tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği çekilişte, 1 asil 1 de yedek talihli belirlendi.

Kaliteli markaların ürünlerini, yıl boyunca uygun fiyatlarla sunan ve renkli etkinlikleriyle de alışverişi eğlenceye dönüştüren Optimum Outlet’in muhteşem kampanyasının çekiliş sonuçları, 9 Ocak 2015 gününden itibaren Güneş Gazetesi’nin yanı sıra; www.optimumoutlet.com ve www.kimkazandi.com internet siteleri ile Optimum’un www.facebook.com/optimumoutlet adresli facebook sayfasında da yayınlanmaya başladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri