Dünya sanatı Beyoğlu sokaklarında

11 Haziran 2015 Perşembe

6’ncı Kültürlerarası Sanat Diyalogları Festivali, Beyoğlu Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi önünde, Oylum Talu’nun eğlenceli sunumları ve Burhan Öçal’ın performansıyla açılışını gerçekleştirdi

dunya-sanati-beyoglu-sokaklarinda

Banu Noyan Organizasyonuyla gerçekleşen festival, öğle saatlerinden itibaren tramvayda ve festival sokağı önünde yapılan özel showlarla Beyoğlu ziyaretçilerine renkli dakikalar yaşattı. 13 ülkeden katılan sanatçıların da açılışta bulunduğu gece de Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan yaptığı açılış konuşması ardından tüm ülke sanatçıları katılım sertifikalarını aldı. Burhan Öçal’ı da sahneye davet eden Ahmet Misbah Demircan ve Oylum Talu, Beyoğlu’nun simgesi haline gelen Galata Kulesi’ni ünlü müzisyene hediye etti.

Oylum Talu “Sayın Başkanım herkes Beyoğlu’nun, Türkiye’nin kültür ve sanat merkezi olarak adlandırıyor ancak ben Türkiye’nin değil dünyanın kültür ve sanat merkezi olduğunu düşünüyorum, bunu da gazetecilik kimliğimle sizinle paylaşıyorum.” dedi.

13 Haziran’a kadar devam edecek olan festival, her gün 18.00 – 22.00 saatleri arasında ülkelerin hazırladıkları özel showlarla Beyoğlu’nun ziyaretçilerine özel anlar yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri