İran engelini kıracağım

23 Mayıs 2017 Salı

Pop müziğin yıldızı İlyas Yalçıntaş, Antakya Palladium Alışveriş Merkezi'nde yapılan imza gününde sevenleriyle buluştu

iran-engelini-kiracagim

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü izdihama sahne olan Yalçıntaş, canlı performansıyla müzik ziyafeti verdi. İlyas Yalçıntaş'ı görebilmek için saatlerce bekleyen bir hayranı ünlü şarkıcıyı karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı. Ünlü popçu ağlayan hayranına sarılarak sakinleştirdi. İlyas Yalçıntaş, tüm soruları da içtenlikle yanıtladı. 

 

Ümidimi kaybetmedim

 

Geçtiğimiz günlerde İran turnesi konserine birkaç saat kala iptal olan Yalçıntaş, "Ümidimi kaybetmedim. İran'da büyük bir hayran kitlem var. Mutlaka orada konser vereceğim. Neredeyse 40 yıldır bir pop sanatçısı İran'da sahne alamamış. Bu engeli mutlaka kıracağım ve İranlılarla buluşacağım" diye konuştu.

 

 Hedeflerim çok büyük

 

İlyas Yalçıntaş, "Benim en büyük aşkım müzik. Sabahlara kadar stüdyoda olmaktan, sahne ve imza günlerine katılmaktan aşka vakit bulamıyorum. Hedeflerim çok büyük. Bunun için de gece gündüz çalışıyorum" dedi.

 

 Saygısızlık yapamam

 

Playback yapan şarkıcılarla ilgili açıklamalarıyla çok konuşulan İlyas Yalçıntaş'ın bir soru üzerine "Bugüne kadar hiç playback yaparak dinleyicimi kandırmadım. Bundan sonra kandırmam. İnsanlar bizi dinlemeye geliyor. Kendi dinleyicime saygısızlık yapmam" sözleri uzun süre alkış aldı. 

 

Dizi teklifi aldım

 

Oyunculuk teklifleri aldığını söyleyen İlyas Yalçıntaş, "Oyunculuk yapmayı istiyorum. Geçtiğimiz günlerde de bir diziden teklif geldi. Ancak henüz net bir şey yok ama bir müzisyeni oynayabilirim" dedi.

 

 Hayranlarıyla tek tek selfie çektirip imza dağıtan İlyas Yalçıntaş, en kısa zamanda Antakya'ya yeniden geleceğinin sözünü verdi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri