İrem Derici dobra dobra konuştu

13 Nisan 2015 Pazartesi

Sahnelerin prensesi İrem Derici, radyoların sivri dilli ismi Duygu Özkan’la dobra dobra konuştu

irem-derici-dobra-dobra-konustu

Maltepepark Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte sahnelerin prensesi İrem Derici, radyoların sivri dilli ismi Duygu Özkan’la dobra dobra konuştu.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinliğe, yurtdışından gelerek yetişen Derici, kendisini bekleyen hayranlarının muhteşem karşılamasıyla şaşkına döndü. Hep bir ağızdan büyük bir koroyla kendisinin şarkısının söylendiğini duyan Derici, “Yurtdışından geldim ne yazık ki trafikten buraya gelmem kolay olmadı ama nihayet kavuştuk.” diyerek sevenlerine teşekkür etti.

Duygu Özkan sordu İrem Derici yanıtladı
“Aynı şarkıyı söylemekten çok sıkılıyorum, bu nedenle sık sık single hazırlıyorum”
Duymaktan en mutsuz olduğunuz soru nedir?
“Hayatta en nefret ettiğim soru “Babanızın başarınızda etkisi var mı?” Bunu sorduklarında deliriyorum. Sonuçta bana bir yatırım yapıldı. Karşılığını da fazlasıyla verdim. Kimsenin metresi olmadım. Köpek gibi gece-gündüz çalışıyorum.

Demet Akalın ile Hande Yener arasındaki rekabete de değinen Derici, “Demet mi Hande mi?” sorusuna “Demet’le hala kızı gibiyiz. Hande’yi çok cesur buluyorum. Klipleri de şarkıları da cesaret ister” diyerek iki sanatçıyı da beğendiğini belirtti.

Kısa sürede başarılı bir çıkış yapan ve bu başarısını sürdüren Derici, “Kimseyi rakip olarak görmüyorum. Çok hırslıyım ama hırsım kendime… Şarkıları en çok tıklanan benim, kimi kıskanayım.” açıklamasında bulundu. Derici, müzik dünyasında kıskandığı tek ismi de açıkladı. Sanatçı, “En beğendiğim ve kıskandığım müzisyen Şebnem Ferah… Ben neden onun gibi yazamıyorum diye kendime kızıyorum.” şeklinde konuştu.

Müziğe başladığı dönemlerde tarzının daha farklı olduğunu anlatan sanatçı, “Aslında rock, caz söylüyordum. Öyle devam etseydim 3-5 bin kişi dinlerdi, şimdi beni milyonlar dinliyor.” dedi. O Ses Türkiye ile ilgili gelen soruya Derici’nin sevabı ise, “O Ses Türkiye’de bir tek Hülya Avşar döndü. Fena hayal kırıklığı yaşadım. 3 ay kâbus gördüm.” diyerek samimi bir itirafta bulundu.

Televizyon seyrediyor musun? sorusunaysa, "Kavgalı programlara bayılıyorum. Evlilik ve tarz programları tam bana göre." diye yanıt verdi. Kendisinin sesine çok benzer bir hayranının “Kalbimin Tek Sahibine” şarkısını söylemesi üzerine “Alın bu kızı buradan hem kendi güzel hem sesi güzel.” diyerek herkesi güldürdü. Güzel sanatçı hayranlarının sürekli fotoğraf çektirmek istemesi üzerine “Hep birlikte Selfie yapalım hepinizin gönlü olsun dedi” ve sahne de yere oturarak hayranlarıyla Selfie yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri