İstanbul Shopping Fest hazırlıkları başladı

01 Aralık 2014 Pazartesi

İstanbul’un marka kimliğine hizmet eden ve dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence festivallerinden biri olmayı hedefleyen İstanbul Shoppig Fest’in (İSF) beşincisi için hazırlıklar başladı. İSF Platform Üyeleri'nin katılımı ile İstanbul Ticaret Odası'nda düzenlenen toplantıda festival önerileri ele alındı

istanbul-shopping-fest-hazirliklari-basladi

Önümüzdeki yıl 6-28 Haziran tarihleri arasında 5'incisi düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest, (İSF) perakende sektörünün en büyük markalarını bir araya getirecek. Festival hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken; İstanbul Ticaret Odası Başkanı (İTO) ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, İstanbul Shopping Fest Platform Üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıya ev sahipliği yapan İTO Başkanı İbrahim Çağlar; Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür A.Ş Genel Müdürü Nevzat Kütük, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Başkanı Vahap Küçük, Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Hüseyin Doğan ile bir araya gelerek, 5. İstanbul Shopping Fest için katılımcı markaların beklentilerini paylaştı.

Çağlar: Asıl hedefimiz yurt dışında tanıtım
İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen toplantıda, yenilenen yüzüyle daha da büyüyen İstanbul Shopping Fest’in 2015 vizyonu paylaşıldı ve katılımcıların önerileri alındı. İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, 2015 yılında festivalden, geçen yıllara oranla daha fazla katılım ve ciro hedeflediklerini ifade etti. Çağlar, “2015 için ilk hedefimiz; yurtdışındaki etkinliklerle, festivalin çok daha geniş kitlelere tanıtılması olacak. Bu sayede Shopping Fest ile İstanbul'a gelecek turist sayısını çok daha ciddi oranda artırmak istiyoruz. Birlikte, tüm şehri içine alan bir katma değer oluşturacağız. Festivalin daha hareketli ve canlı geçmesi için tüm İstanbulluların desteğine ihtiyacımız var.” dedi.

Simitçiden AVM’ye kadar coşku yayılacak
İbrahim Çağlar, Shopping Fest enerjisinin; bu yıl caddedeki simitçiden  en lüks AVM’ye, taksiciden eğlence ve konaklama sektörüne kadar çok geniş bir alana yayılacağını belirtti. İstanbul'un marka kimliğini güçlendirmek yolunda büyük adımlar atan İstanbul Shopping Fest, oluşturduğu alışveriş rüzgârı ve güçlü sponsorlarının destekleriyle; dünyanın en büyük alışveriş başkentlerinden biri olmayı hedefleyen İstanbul’a değer katacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri