Neomarin Zahide Yetiş ve Cihan Aksoy’u ağırladı

10 Aralık 2014 Çarşamba

Televizyonların sevilen sunucusu Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Cihan Aksoy, önceki gün Pendik’in en büyük alışveriş merkezi Neomarin’de sevenleriyle bir araya geldi

neomarin-zahide-yetis-ve-cihan-aksoyu-agirladi

Banu Noyan Event tarafından gerçekleştirilen organizasyon da sağlıklı yaşam, vücudumuzda doğru duruş teknikleri  ve hayata dair pek çok konu konuşuldu.


Vatandaşlar, ikiliyi görebilmek için sabahın erken saatlerin de Pendik Neomarin Alışveriş Merkezi’nde beklemeye başladı ve uzun kuyruklar oluşturdu.

Kendilerini dinlemeye gelen vatandaşların sorularını tek tek yanıtlayan Yetiş ve Prof. Dr. Aksoy, saatlerce dert dinledi, çözüm önerilerin de bulundu.

7'den 70'e yüzlerce kişinin katıldığı söyleşide görme engelli bir vatandaş da yer aldı. Sağlık konusunda yardım isteyen vatandaşların telefon numaralarını tek tek alan Zahide Yetiş, yardım sözü verdi. Vatandaşlar, Prof. Cihan Aksoy'a çok güvendiklerinin belirtti. 'Elimden gelse hepinizi dinlemek isterim' diyen Prof. Aksoy, gelen soruları tek tek yanıtladı. İkili en yakın zamanda Pendik Neomarin'e tekrar geleceklerine söz verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri