Özge Ulusoy Winx Perisi oldu

10 Haziran 2014 Salı

Dünya çocukları tarafından ilgiyle takip edilen çizgi film Winx Club’ın Vakko Esmod ile birlikte gerçekleştirdiği defilede Özge Ulusoy Winx Perisi Flora olarak podyuma çıktı

ozge-ulusoy-winx-perisi-oldu

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Winx Club defilesinde ünlü manken Özge Ulusoy Winx Perisi Flora olarak podyuma çıktı. Kanat takan ünlü mankeni en çok çocuklar ilgi ile takip etti.

Çok fazla çocuk hayranı olduğunu belirten Ulusoy, “Çocukları çok seviyorum. Doğru zamanda, doğru kişi ile çocuk yapmak istiyorum. Ama bu yoğun tempoda çok zor... Çocuk yaparsam, kariyerime ara vermem gerekiyor. Ailem ve çocuğumla vakit geçirmek isterim” dedi.

Akkaya: Çocukken en çok Heidi’yi izlerdim
Defilenin organizasyonunu Banu Noyan Event Office, sunuculuğunu ise Deniz Akkaya gerçekleştirdi. Akkaya, “Kızımla çizgi film izlemeyi çok seviyorum. Bu konuda çok seçiciyiz. İçeriği düzgün, şiddet içermeyen, kötü mesaj vermeyen çizgi filmleri izliyoruz. Ben çocukken en çok Heidi’yi izlerdim” dedi.
Kısa süre önce köpeği kaybolan Akkaya,“Bu konuda çok üzülüyorum. Bütün aramalarımıza rağmen yaramaz köpeğimizi bulamadık, umarım birileri sahiplenmiştir” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri