Shopping Fest hazırlıkları başladı

14 Aralık 2012 Cuma

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, “İkinci Shopping Fest Ankara’yı marka şehir hedefine daha da yaklaştıracak” dedi

shopping-fest-hazirliklari-basladi

Victoria's Secret mankeni Doutzen Kroes'un festival yüzü olduğu Ankara Shopping Fest’in (ASF-Ankara Alışveriş Festivali) ikincisinin çalışmaları başladı. Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclisi’nde görüşülen ve oy birliğiyle karara bağlanan ikinci Ankara Shopping Fest tarihi, 7-30 Haziran 2013 olarak belirlendi.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan ATO Başkanı Bezci, ASF’nin ilkini düzenlerken pek çok açıdan tecrübe edindiklerini belirterek, şunları kaydetti:

Ortak akla önem veriyoruz
“Birincisinde edindiğimiz tecrübe ve başarı ikincisini düzenlerken bize yol gösterecek. Bu seferki festivalimizin detayları konusunda çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda ortak akla önem veriyoruz. İkinci alışveriş festivali Ankara’yı marka şehir hedefine daha da yaklaştıracaktır. Ankara markası oluşturmanın bir süreç olduğunun farkındayız ve bu süreçte çok yönlü çalışmalar sürdürmek kararlılığındayız.”

Kaynak: HürriyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri