Yalın düşünenler bir araya geliyor

28 Kasım 2013 Perşembe

Yalın Zirve 2013 Bursa Hilton Convention Center’da gerçekleşecek

yalin-dusunenler-bir-araya-geliyor

Yalın Zirve 2013, 2-3 aralık günlerinde Bursa’da düzenlenecek. Bu yıl altıncısını düzenlenen "Yalın Zirve Konferansı" yurt dışı ve yurt içinden, farklı sektörlerden birçok değerli uzmanı bir araya getirecek ve 'yalın düşünenlerin buluşma noktası' olacak.

Yalın Zirve 2013’te ana konuşmacı Amerika Lean Enterprise Institute (LEI) ve Lean Global Network (LGN) Başkanı ve Yalın Düşünce'nin dünyadaki en önemli liderlerinden John SHOOK olacak. 11 yıl boyunca Toyota'da üretim, mühendislik ve yönetim sistemleri konularında edindiği bilgilerle pek çok yalın dönüşüm projesine öncülük eden Shook, yalın dünyasına değerli kitaplar da kazandırmış bir yazar.

General Electric Global Yalın Genel Müdürü Todd Waterman ve McKinsey eski Global Yalın İş Yöneticisi Peter Willats sunumlarıyla katkılar sağlayacağı zirvede otomotiv, tekstil, makine, elektronik, sağlık gibi farklı sektörlerden 25'in üzerinde firma yalın uygulamalarını anlatmak üzere programda yer alacak. Ayrıca Yalın Enstitü uzmanları paralel oturumlarda interaktif eğitim örnekleri de sunacak.

Yalın Zirve süresince sınırlı sayıda katılımcıya Yalın Enstitü uzmanlarınca derslerde verilecek. Dersler açık uygulamaları eğitim şeklinde olacak.

Online kayıt için: http://2013.yalinzirve.org.tr/kayit/Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri