Örgü modellerinde yenilik

20 Eylül 2013 Cuma

Kartopu, sezona 26 yeni ürünle merhaba diyerek sektöründe bir ilke daha imza atıyor

orgu-modellerinde-yenilik

Kartopu, yeni sezona hızlı başladı. Sektöründe ilk defa sezona 26 yeni ürünle merhaba diyecek olan Kartopu, yenilikçi ürünleriyle örmeyi sevenlere yenilikler sunuyor.

Eylül ayında örgüseverlerle buluşacak olan Kartopu ürünleri şöyle, Nubuk dokusunda örgüyle deri temasını bütünleştirecek Nubuk, Model yapmaya gerek olmadan örgü keyfi sunacak Rubin, yetişkinler için üretilen akıllı ip İkon, bebek modelleri için Pofuduk Benekli, Kalın kışlık ebruli tiftik ip Mossa, istenilen ipliğe pul ekleme imkânı sunan Galaxy, onbeş dakikada bir atkı örebileceğiniz Shaggy, birebir Kürk görüntüsü ve dokusunu sunan, ilk defa örgü olarak örülebilen Majesto.

Kartopu Eylül ayının ardından Ekim, Kasım ve Aralık ayında da mevsime özel süprizler hazırlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri