Orhan Taylan, Oasis’te

19 Eylül 2012 Çarşamba

Orhan Taylan, son dönem yağlıboya çalışmalarıyla Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde. Sergi, 28 Eylül’e kadar görülebilir

orhan-taylan-oasiste

Ressam-heykeltraş Orhan Taylan’ın, son dönem yağlıboya çalışmaları, Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde dün (18 Eylül) yapılan bir kokteyl ile Bodrumlularla buluştu. Sanatçının 31 eserinin sergilendiği galeride, ilki Haziran ayında yapılan, 2012 yaz dönemi atölye çalışmaları da önceki gün başladı.

Hafta sonu hariç, her gün 10.00- 14.00 saatleri arasında katılımcılarına kapalı olarak gerçekleştirilen atölye çalışmalarında, klasik dönemin, Rembrandt, Velasquez, Caravaggio’dan Delacroix’ya kadar büyük ustaların ve Cezanne, Renoir, Manet gibi modern dönem ustalarının yöntemleri ele alınacak.

Atölye çalışmaları, sanatçının sergisi ile birlikte 28 Eylül’e kadar devam edecek. Orhan Taylan yağlıboya resim sergisi ise pazar günleri hariç, her gün 14.00-20.00 saatleri arasında gezilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri