Origamiler Atlantis’te yarıştı

24 Nisan 2013 Çarşamba

Yönetimini Jones Lang Laselle’nin yürüttüğü Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Özel Batı Koleji işbirliği ile “Hayallerimi Katlıyorum Origami Yarışması” düzenledi

origamiler-atlantiste-yaristi

Ankara genelinde bulunan 20’ye yakın okulun katılımı ile gerçekleşen yarışmada ilk ve ortaokul kategorisinde yarışan çocuklar hayallerini origami sanatı ile gerçeğe dönüştürdü. 11 Şubat - 15 Nisan günleri arasında katılımda bulunan okullardan 66 adet origami finale kaldı.

Finale kalan origamiler geçtiğimiz günlerde Türk Japon Vakfı’ndan Mikiko Uehara, Olgunlaşma Enstitüsü’nden Aymelek Aksoy, Origamisan Mustafa Kavici ve Ayhan Yalçın’ın jüri üyeliğinde yapılan yarışmada ilkokul kategorsinde 1’inci Gökay İlkokulu, 2’nci Milli Eğitim Vakfı İlkokulu, 3’üncü Özel Samanyolu Cahit Şenol İlkokulu dereceye girerken; ortaokul kategorisinde 1’inci Kazan Atatürk İlkokulu, 2’nci Altınordu Laika İlkokulu, 3’üncü Hüseyin Güllüoğlu Ortaokulu dereceye girdi.

Öğrenciler, PC tablet, cep telefonu, MP4 çalar gibi ödüllere sahip oldu. “Hayallerimi Katlıyorum Origami Yarışması” finale kalan ve dereceye giren origamiler 30 Nisan’a kadar 10 gün boyunca Atlantis AVM’de sergilenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri