Orion yüzlerce hediye dağıttı

20 Ekim 2015 Salı

Trakya’nın ilk alışveriş merkezi Orion, hafta sonu gerçekleştirdiği yıldönümü etkinliklerinde yüzlerce kişiye hediye dağıttı

orion-yuzlerce-hediye-dagitti

Hiçbir alışveriş şartı olmadan, sadece Orioncard’ını göstererek sürpriz hediyeler kazanan ziyaretçiler Orion’da eğlenceli, keyifli saatler geçirdi. 16 Ekim’de başlayan ve üç gün boyunca 600’den fazla hediyenin dağıtıldığı etkinlikler boyunca, çocuklar da Goofy ve palyaço dostlarıyla eğlendi.

Türkiye’nin ilk AVM’lerinden biri olarak tam 16 yıldır Çorlu’da hizmet veren Orion, yaş gününü ziyaretçileriyle birlikte kutladı. 16 Ekim Cuma günü Orion etkinlik alanında başlayan ve üç gün boyunca devam eden etkinliklerde tüm ziyaretçiler eğlenceli ve keyifli saatler geçirdi. Düzenlenen hediye etkinliğinde 600’den fazla kişi, küçük ev aletlerinden dekoratif eşyalara, kişisel bakım ürünlerinden teknolojik ürünlere kadar birbirinden güzel hediyeler kazandılar. Hediye kazanmak için hiçbir alışveriş şartının olmadığı etkinlikte, Orioncard’ını gösteren herkes anında hediyesini aldı. Orioncard’ı bulunmayan ziyaretçiler ise Orion Danışma’dan ücretsiz olarak kart sahibi oldular ve etkinliğe katılarak hediyeler aldı.

Çocuklar için de üç gün boyunca Orion’da aktiviteler yapıldı. Yüz boyama yaptırıp komik şekilli sosis balonlar alan çocuklar, ünlü çizgi film karakteri Goofy ile de oyunlar oynama fırsatı buldular. 16, 17 ve 18 Ekim günlerinde saat 13.00’te başlayan çocuk aktiviteleri saat 21.00’e kadar devam etti ve yüzlerce çocuğa neşeli saatler yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri