Orioncard kullandılar, Prag seyahati kazandılar

05 Eylül 2012 Çarşamba

Orion’un düzenlemiş olduğu “Prag’da büyülü bir tatil” kampanyasının çekilişi dün saat 13.00’te Orion’da yapıldı. Çorlu 8’inci noteri ve ziyaretçilerin huzurunda yapılan çekilişte Çerkezköy’den Hüseyin Söyletiz, Çorlu’dan Edanur Aztopal ve Yeşim Sınar asil talihli olarak Prag tatili kazandılar

orioncard-kullandilar-prag-seyahati-kazandilar

Uzun zamandır merakla beklenen Orion’un tatil kampanyası Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleşti. Üç şanslı Orion müşterisine Prag tatili hediye edildiği kampanyaya 3 bin 120 kişi katıldı. Orioncard sayesinde kolayca kampanyaya katılabilen müşteriler, alışveriş yaparken kazanmanın keyfini Orion’da yaşadılar.

20 Temmuz – 31 Ağustos günleri arasında gerçekleşen kampanyanın 4 Eylül’de düzenlenen çekilişinde Hüseyin Söyletiz, Edanur Aztopal ve Yeşim Sınar, 3 gece 4 gün sürecek rüya gibi bir Prag seyahati kazandılar. Asil talihlilerin hediye tatillerini kullanabilmeleri için, Milli Piyango kuralları gereği en geç 22 Eylül Cumartesi gününe kadar Orion’a başvurmaları gerekiyor. Çekiliş sonuçlarının resmi duyurusu da 7 Eylül Cuma günkü Radikal Gazetesi’nde yayınlanacak.

Orioncard kazandırmaya devam edecek
Orion müşterilerine özel alışveriş kartı Orioncard, önümüzdeki dönemlerde de kazandırmayı sürdürecek. Çekiliş kampanyalarına katılmanın dışında, mağazalarda ayrıcalıklı indirimler sunan Orioncard’la hem alışverişlerinizi daha ucuza getirebilir, hem de puan toplayabilirsiniz. Topladığınız puanlar biriktikçe üye mağazalarımızdan hediye ürünler de alabileceksiniz.

Orioncard’a sahip olmak çok kolay. Orion Danışma’ya gelerek başvuru formunu doldurduğunuzda, sadece bir dakika içerisinde hem de ücretsiz olarak Orioncard’ınızı alabilirsiniz. Orioncard’ınızı kullanmaya başlamak için de beklemenize gerek yok. Size, aktivasyonu yapılarak teslim edilen kart ile hemen üye mağazalarımızdaki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üye mağazalarımızdaki her alışverişinizde, ödemenizi yaparken Orioncard’ınızı da kasa görevlisine vermeyi unutmayın.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri