Orioncard, Mercedes sahibi yapacak

20 Şubat 2014 Perşembe

Orion müşterilerine özel ayrıcalıklar sağlayan, hediyeler kazandıran Orioncard, şimdi de gözalıcı bir Mercedes A180 Style kazandıracak. 15 Şubat Cumartesi günü başlayan kampanyaya Orioncard sahibi olan herkes katılabiliyor

orioncard-mercedes-sahibi-yapacak

Orion Alışveriş Merkezi müşterilerine özel ayrıcalıklar sağlayan, düzenlenen kampanyalarla bugüne kadar yüzlerce kişiye hediyeler kazandıran Orioncard, şimdi de Mercedes A180 Style sahibi yapacak. 15 Şubat Cumartesi günü başlayan kampanya ile alışverişlerini Orion’dan yapanlar, bu güçlü ve prestijli otomobili kazanma şansına sahip olacaklar. Kampanyaya katılan Orion mağazalarındaki tüm alışverişlerinde Orioncard’ını kullanan müşteriler, yapacakları her alışverişle Mercedes A180 Style sahibi olmaya bir adım daha yaklaşacak.

Giyimden dekorasyona, gıdadan elektroniğe hemen hemen tüm Orion mağazalarında kampanyaya katılmak mümkün... Üye mağazalardaki alışverişlerde müşteriler, kasalarda bulunan Orioncard okuyucusundan Orioncard’larını geçirerek kampanyaya katılabilecek. Her tutardaki alışveriş için Orioncard’larını kullanan müşteriler, kampanya süresince toplamdaki her 75 TL için bir çekiliş hakkı kazanacak. Kampanyaya katılmak için 15 Şubat – 15 Haziran günleri arasındaki alışverişler geçerli olabilecek. Orion müşterilerinin kampanyaya katılabilecekleri Orion mağazaları şunlar:

Moda Kuaför, Tike Halı, YKM, English Home, Kervan, Chima, Ayakkabı Dünyası, Eros, İşbir Yatak, Hatemoğlu, ETS Tur, Özsoy Eşarp, Şık Çanta, Herry, Desa, Pierre Cardin, Fenerium, Teknosa, Tiffany, Derimod, Koton, İnci, Kiğılı, Altın, İz Optik, Qice, Bistro Cafe, Vestel, Mado, Penti, Migros, Dry Speed, Argan Sabun, D&P Parfüm, Takıştır, Mobil Worx, Sarı Fil, Bambi, Nike, GS Store, Mavi Jeans, Batik, Defacto, D&R, Yıkamacı Atilla, Cinemarine Sinemaları, Adidas, Kanz, Suwen, Playland, Karaca, Akademi İletişim (Turkcell İletişim Merkezi), Jeordies, Prenses Bijuteri, Waffland, Çıtır Lahmacun, Fresh Mix, Flormar, Divan Ocakbaşı, Kumpiristan, Sampi, Baydöner, Cafe Ti, U.S. Polo, Tırtıl, Pit Stop, Çiğköftem, Kahve Durağı, Şekercim, Daily Fresh.

Kampanyanın tüm detaylarını, şartlarını www.orionavm.com.tr adresinden ve Orion Danışma’dan öğrenebilir, hediye edilecek Mercedes A180 Style otomobili Orion’da görebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri