Orioncard’dan akıllı hediyeler

02 Nisan 2015 Perşembe

Orion’da bahar alışverişleri kazanca dönüşüyor, akıllı alışveriş kartı Orioncard’ın yeni kampanyası başlıyor

orioncarddan-akilli-hediyeler

Orion müşterilerine özel ayrıcalıklar sağlayan, düzenlenen kampanyalarla bugüne kadar yüzlerce kişiye hediyeler dağıtan Orioncard şimdi de iPhone ve iPad kazandırıyor. Dün (1 Nisan) başlayan kampanya ile alışverişlerini Orion’dan yapanlar, bu akıllı telefon ve tabletlerden birine sahip olacak. Orion’daki tüm mağazalarda, restoranlarda, cafelerde yapılan alışverişlerin fişleriyle kampanyaya katılmak mümkün. Müşterilerin tek yapması gereken, fiş veya faturalarını Orioncard’larına işletmek.

Orioncard üyesi mağazalarda müşteriler, kasalarda Orioncard’larını kullanarak kampanyaya katılabilecek. Üye olmayan mağazalarda yapılan alışverişlerin fişleriyle de danışmaya başvurarak kampanyaya katılmak mümkün olacak. Kampanya boyunca yaptıkları tüm alışverişlerini Orioncard’larına kaydettiren müşteriler, her 75 TL’lik alışverişleri karşılığında bir çekiliş hakkı kazanacak. 75 TL’lik alışverişin aynı gün içerisinde veya aynı mağazadan yapılması gerekli değil. Orion’daki farklı mağazalarda, restoranlarda, cafelerde, sinemada, oyun alanında, hizmet firmalarında yapılan her tutardaki alışverişin fişleri, kampanyaya katılmak için kullanılabilir.

1 Nisan’da başlayan ‘Akıllı karttan akıllı hediyeler’ kampanyası 30 Hazirana kadar devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri