Orion’dan otomobil kazanmak için son günler

25 Nisan 2013 Perşembe

Orion’un Mini One kazandıran kampanyasında artık son günlere girildi. Orioncard’ını kullanan bir kişinin Mini One kazanacağı kampanya 30 Nisan Salı günü sona eriyor

oriondan-otomobil-kazanmak-icin-son-gunler

Orion’daki Orioncard üyesi mağazalarda yapacağınız tüm alışverişiniz size son model bir araba kazandırabilir. 30 Nisan’da sona erecek olan kampanya katılmak için Orioncard’ınızı kasada kullanmanız yeterli. Alışveriş fişi toplama, fişi danışmada kaydettirme zahmeti de yok. Kartınızı kasada kullandığınız an kampanyaya katılmış olacaksınız. Alışveriş tutarında herhangi bir alt limit de yok. Farklı günlerde yapmış olduğunuz tüm harcama tutarları Orioncard’da toplanıyor ve her 75 TL’ye ulaştığında bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Orion’daki üye mağazaların tamamında Orioncard’ınızı kullanarak Mini One kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

1 Şubat’ta başlayan ve 30 Nisan’da bitecek olan Orioncard Mini One kampanyasının çekilişi 3 Mayıs Cuma günü yapılacak. Orion AVM’de saat 13.00’te yapılacak olan çekilişe isteyen herkes izleyici olarak da katılabilecek.

Orion’un internet sitesi www.orionavm.com.tr adresinden ve Facebook’ta www.facebook.com/ORIONAVM sayfasından Orion mağazalarındaki fırsatları, indirimleri, Orioncard kampanyalarını takip edebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri