Orka Holding Romanya’da büyüyor

18 Aralık 2013 Çarşamba

Romanya perakende sektöründe mağazalaşarak büyüyen Orka Holding, 2013 sonu itibari ile Romanya genelinde 7 mağazaya ulaşarak büyümeye devam ediyor

orka-holding-romanyada-buyuyor

2010 yılından bu yana en çok tercih edilen markalar arasında yerini alan Orka Holding, Romanya’da 3’üncü yaşını büyük bir davetle kutladı.

Bükreş Baneasa DAMAT TWEEN mağazasında gerçekleşen özel davet, cemiyet, siyaset ve iş dünyasından birçok ismi bir araya getirdi. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı gecede davetliler TWEEN marka bir erkek takım elbisesiyle dikkat çeken Dj Wanda’nın müzikleri eşliğinde zaman geçirdi.

Orka Holding’in Romanya başarısını ORKA Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, “Bükreş, Cluj ve İasi olmak üzere 3 şehirde toplam 7 mağaza ile Romanya’da tüketicilerle buluşuyoruz. 3’üncü yılımızda Romanya pazarında hızla büyümeye devam ederken, 2014 yılında Romanya’da 3 yeni mağaza daha açmayı planlıyoruz” açıklamasını yaptı.

Uluslararası Pazarlama ve İş Geliştirme müdürü Teodora Burz gecenin sonunda yaptığı konuşmasında “Bu 3 yıl zarfında 500 bin Romanyalı DAMAT TWEEN ve D’S Damat ürünlerini tercih etti, 40’dan fazla TV yıldızı, sanatçı, gazeteci, sporcu ve politikacı bizim markalarımızla ekran önüne geçmeyi istedi. Bizi seçen herkese teşekkür ederim” değerlendirmesinde bulundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri