Oscar’lı şarkılar eşliğinde alışveriş

01 Mart 2017 Çarşamba

Dijital müzik yayıncılığı şirketi SMG’den hizmet alan markalar, müşterilerine Oscar’lı şarkılar dinletiyor. Müzikal eserlerden, animasyon film müziklerine kadar 89. Oscar Ödülleri’nin adayları ve kazanan şarkıları, SMG’nin hizmet verdiği 8 bin 500 noktadan yükseliyor!

oscarli-sarkilar-esliginde-alisveris

Kapalı devrede yasal müzik yayınını Türkiye’de ilk defa dijital ortamda gerçekleştiren SMG, markalara sunduğu müzikleriyle de sektörün öncü şirketi olma özelliğini sürdürüyor. 89. Oscar Ödülleri’nin kazananlarını ve aday şarkılarını müzik portföyünde bulunduran SMG ile 350’nin üzerinde firma, 8.500’e yakın noktada müşterilerini en güncel şarkılarla karşılıyor.

 

La La Land filminin En İyi Orijinal Şarkı Ödülü’nü alan şarkısı City Of Stars’ın yanı sıra, bu dalda aday olan The Fools Who Dream (La La Land), Can’t Stop The Feeling (Trolls), The Empty Chair (Jim: The James Foley Story) ve How Far I’ll Go (Moana), alışveriş merkezlerinden restoranlara, otellerden mağazalara kadar binlerce noktada çalıyor.

 

SMG, film müziklerini yalnızca kapalı devre yayınlarda değil, özel müzik projelerinde de kullanıyor. Film müzikleri, özellikle müzikle senkronize su - ışık oyunlarının yapıldığı havuzlarda tercih ediliyor. Müziğin ritmi ve ışıkla birlikte hareket eden su görsel bir şölene dönüşürken, izleyenleri de adeta bir masalın içinde hissettiriyor. En İyi Orijinal Şarkı Ödülü’nün yanı sıra En İyi Film Müziği Ödülü’nü de kazanan La La Land’in müzikleri ve bu kategorinin diğer adayları olan Jackie, Lion, Moonlight, Passengers filmlerinin müzikleri de, SMG Müzik Departmanı tarafından farklı projelerde kullanılmak üzere kurumsal markaların beğenisine sunuluyor.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri