Outlet Center İzmit iftar düzenledi

24 Haziran 2016 Cuma

Outlet Center İzmit Mağaza Müdürleri düzenlenen iftarda bir araya geldi

outlet-center-izmit-iftar-duzenledi

Outlet Center İzmit Yönetimi, dün (23 Haziran) merkez bünyesindeki mağazaların yöneticileri ile Yörük Sofrası’nda iftar yemeğinde bir aradaydı. Mağaza yöneticileri, Yörük Sofrası’nın hazırladığı iftar yemeklerini tadarken, fasıl ekibi birbirinden güzel şarkıları seslendirerek davetlilere güzel anlar yaşattı.


Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme AŞ Genel Müdürü K. Osman İllez ve Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Cahit Öztürk, merkez bünyesinde çalışan mağazacılara ve yönetim personeline: “Bir yıl boyunca gösterdiğiniz özverili çalışmadan ötürü teşekkür ediyor ve şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyoruz.” dedi. Ayrıca Öztürk, iftara katılan basın mensuplarına da: “Katılımlarınız için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar geçirmenizi dileriz.” diye seslendi. Outlet Center İzmit yönetimince gerçekleştirilen iftar organizasyonunda bir araya gelen mağaza yöneticileri organizasyondan oldukça memnun kaldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri