Outlet Center İzmit’te Sevgililer Günü’nü ucuz atlatın

08 Şubat 2013 Cuma

Sevgililer Günü hediyenizi Outlet Center İzmit’ten alın, hem sevgilinizi mutlu edin hem de indirimli fiyatlarla cebinizi

outlet-center-izmitte-sevgililer-gununu-ucuz-atlatin

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen Outlet Center İzmit’te 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli olan çeşit, kalite ve uygun fiyatı rahatlıkla bulabilirsiniz. Merkez, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlanan keyifli etkinlikle avantajlı alışverişe keyif katacak. Etkinlik kapsamında; çiftlere gül dağıtımı yapılırken, trio müzik grubunun romantik şarkılarına eşlik edilebilecek.

Biblodan cep telefonuna, saatten bilgisayara, mücevherden kozmetiğe, ayakkabıdan tekstile kadar sunduğu geniş ürün yelpazesiyle 200’ü aşkın markanın aynı çatıda buluştuğu Outlet Center İzmit’te, sevgililer; yılın 365 günü olduğu gibi 14 Şubat için de hediyelerini fabrika satış fiyatlarıyla alabilecek.

14 Şubat Perşembe günü Outlet Center İzmit’te hava şartları uygun olduğu takdirde Sevgililer Günü’ne yönelik animasyon gösterisi, gül dağıtımı ve trio müzik grubu dinletisi etkinlikleri gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri