Özdilek Holding’in yeni noktası Uşak

19 Ağustos 2016 Cuma

Özdilek Holding, AVM yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar Türkiye’nin birçok noktasına AVM açan holding, 18 milyon dolarlık bir yatırımla Uşaklı ziyaretçilerini yeni bir AVM ile buluşturdu

ozdilek-holdingin-yeni-noktasi-usak

Özdilek Holding 70 bin çeşit ürünle hizmet vereceği yeni alışveriş merkezini, UşakMerkez’de İzmir-Afyonkarahisar yolu üzerinde açıyor.

 

Dünyanın 10 büyük havlu üreticisi olmasının dışında Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük havlu üreticileri içinde yer alan Özdilek, Ege Bölgesi’nin önemli illerinden Uşak’ta, 39 dönüm arazi üzerine 11 bin metrekare kapalı alana sahip yeni alışveriş merkezi kuruyor. Yeni AVM’sinde müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Özdilek’in; Uşak Alışveriş Merkezi’nde hipermarket, departman mağaza, kafe-restoran, sinema ve çocuk eğlence merkezi yer alıyor.

 

Öte yandan 2016 yılı içindeTurgutlu ve Düzce’de 2017’de ise; Bursa Nilüfer ve Bursa Mudanya’da yeni alışveriş merkezlerinin açılışını yapacak olan Özdilek Holding,4 AVM için toplam 47 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri