ÖzdilekPark Antalya’da resim zamanı

15 Ekim 2014 Çarşamba

ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 91’inci yıldönümü sebebiyle bu yıl 6'ncısı düzenlenen “Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasına başvurular başladı

ozdilekpark-antalyada-resim-zamani

İlköğretim ve ortaöğretime devam eden öğrencilerin 2 ayrı kategoride katılım gösterebileceği yarışmada; Atatürk’ün cumhuriyeti emanet ettiği çocukların gözüyle cumhuriyet yönetimi, Cumhuriyet Bayramı coşkusu, çocukların Atatürk ve cumhuriyet sevgisi temalarının işlenmesi ve böylece çocuklarımızın sevgi, coşku gibi soyut duygularını en yaratıcı şekilde resimleri ile ortaya koyması hedefleniyor.
Öğrenciler resim çalışmalarını yarım tabaka ve A3 resim kağıtlarına pastel, guaj, akrilik, suluboya, kolaj gibi çeşitli tekniklerle yapabilecekler. Her öğrencinin istediği sayıda resim ile katılabileceği yarışmaya yapılan başvurularda resimlerin arka yüzüne adı-soyadı, adresi, telefon numarası, doğum tarihi ve öğrenciyi çalıştıran öğretmenin adı soyadı ve telefonunun yazılması gerekiyor.

Ödüller
VI. ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi Cumhuriyet Çocukları Resim Yarışması’nın ödülleri olarak her iki kategori için birinciye 600 TL, ikinciye 400 TL ve üçüncüye 250 TL tutarlarında ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalarda geçerli olacak hediye çekleri verilecek. Yarışmanın son başvuru tarihi 23 Ekim 2014 Perşembe günü olarak duyuruldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri