Özdilekpark Mini Cooper kazandıracak

24 Nisan 2014 Perşembe

Özdilekpark ziyaretçilerini 5 muhteşem Mini Cooper Countryman All 4’ten birini kazanmaya davet ediyor

ozdilekpark-mini-cooper-kazandiracak

Antalya’da keyifli alışverişin adresi Özdilekpark, açılışının beşinci yıldönümünü muhteşem bir çekiliş ile kutlamaya hazırlanıyor. Özdilekpark 15 Nisan’da başlattığı kampanyası ile ziyaretçilerine 5’inci yaşında 5 Mini Cooper Countryman All’ten birini kazanma fırsatı sunuyor.

Daha çok alışveriş, daha çok kazanma şansı
15 Nisan – 05 Ağustos günleri aralığında gerçekleşecek olan kampanyada, Özdilekpark Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan yapılan her 200 TL’lik alışveriş, 5 adet Mini Cooper Countryman All 4 kazanma şansı oluşturacak. Kampanya günleri arasında yapılan alışverişlerin fişleri birleştirilerek de kampanyaya katılım sağlanabilecek.

Alışveriş yaparak fişleri ile birlikte AVM müşteri danışmanlığındaki kampanya katılım noktasına giden ziyaretçiler üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu kupon verilerek kampayaya dâhil edilecek.

Özdilekpark’ın 5’inci yıldönümü olan 14 Ağustos günü ise saat 14.30’da Özdilekpark Alışveriş Merkezi ana giriş alanında noter huzurunda gerçekleşecek çekilişte 5 adet Mini Cooper Countryman All 4 sahiplerini bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri