Özdilekpark’tan Kadınlar Günü’ne anlamlı hediye

11 Mart 2014 Salı

Özdilekpark 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın ziyaretçileri için “Güzel Olmanın Yolu Özdilekpark’tan Geçer” sloganı ile bir kampanya gerçekleştirdi

ozdilekparktan-kadinlar-gunune-anlamli-hediye

Özdilekpark Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalardan en az 100 TL alışveriş yapan ilk 100 kadın ziyaretçiye Özdilekpark Mojo Kuaför’den ücretsiz saç kesimi ve fön hediye edildi. Kampanya kapsamında hediye kazanmış bayan ziyaretçiler Mojo Kuaför’de 30 Mart’a kadar haklarını kullanabilecek.

Gün boyu kapıdan giren her kadın ziyaretçiyi karanfillerle karşılayan Özdilekpark içerisindeki mağazalar da birbirinden avantajlı indirim ve kampanyalarla Kadınlar Günü’nde kadın ziyaretçilere keyifli bir alışveriş ortamı yarattı.

Antalya Özdilekpark Alışveriş Merkezi Müdürü Atilla Akay, “Yalnızca 8 Mart’ta değil, yılın her günü kadın ziyaretçilerimiz için fırsatlar yaratmaya devam edeceğiz” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri