Özdilepark AVM’de “Dog Şov”

19 Ekim 2012 Cuma

Özdilekpark AVM, geleneksel hale getirdiği köpek güzellik ve yetenek yarışmasının bu yıl ikincisini gerçekleştiriyor. Yarışma, yarın saat 11.00’de yapılacak

ozdilepark-avmde-dog-sov

“Sokağa terk etmeyin” temalı olan yarışmaya 6 aylık ile 10 yaş arası köpeklerin katılabilecek. “3’üncü Özdilekpark Köpek Güzellik ve Yetenek Yarışması” için katılımcıların Özdilekpark AVM’ye gelerek danışmaya başvurup katılım formu doldurmaları yeterli olacak.

Yarışmaya katılmak için gerekli şartlar ise; köpeklerin geçerli aşı karnesi olması, aşı ve parazit kontrollerinin tam olması, yarışma esnasında görevliler tarafından verilen tüm talimatlara uyulması. Yasalarca beslenmesi yasak olan köpekler ile deri hastalıkları olan ve kuduz aşısı eksik olan köpekler yarışmaya katılamayacak.

Yarışmanın birincisine 350 TL hediye çeki ve ödül paketi, ikinciye 300 TL hediye çeki ve ödül paketi, üçüncüye de 250 TL ve hediye çeki ile ödül paketi verilecek. Yarışma esnasında birbirinden güzel ve eğlenceli şovlar da izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri