Özel bir kadın için Swatch’tan özel bir hediye

03 Mayıs 2016 Salı

Swatch Anneler Günü özel saati, mağazalarda yerini aldı

ozel-bir-kadin-icin-swatchtan-ozel-bir-hediye

Swatch, Anneler Günü’ne özel olarak gül tasarımlı özel bir hediye hazırladı. Bu öyle bir hediye ki; özel kutusunun gümüş kapağının üzerinde, en canlı renkleriyle inanılmaz bir gül öylece duruyor. Ve o özel kadın kutuyu açıp da, içindeki rengarenk gül tasarımıyla bu özel Swatch’unu keşfederken; sen de ona bol bol gülümseyebilirsin.


Her zamanki gibi “Hiç gerek yoktu,” diyecektir Annen...  Ama yeni saatini bileğine takıp da, gümüş kadranın üzerindeki eğlenceli gülü fark edince; onun da yüzünde tatlı bir tebessüm çiçeklenecek. Gümüş kapağın üstündeki silikon gülü koparıp, bir broşa çevirerek annenin yakasına iğneleyebilirsin. Annene "Sen, her zaman daha fazla çiçeğe layıksın” demeyi unutma... Ve sen de her zaman daha fazla gülümse iste! 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri