Özge Ulusoy, çocuklar için Midtown’a gidiyor

18 Mart 2014 Salı

Model, sunucu ve oyuncu Özge Ulusoy, “Güzelim, Güzelsin, Güzel” kitabının söyleşi ve imza günü için 22 Mart’ta Bodrum Midtown’da olacak

ozge-ulusoy-cocuklar-icin-midtowna-gidiyor

Model, sunucu ve oyuncu Özge Ulusoy; güzellik ve bakım sırlarını paylaştığı kitabı “Güzelim, Güzelsin, Güzel” in söyleşi ve imza etkinliği için 22 Mart Cumartesi günü Midtown’a gidiyor. Özge Ulusoy, güzelliğin kitabını yazarak her daim bakımlı ve hoş görünmek isteyen kadınlara hem ilham veriyor hem de kitabından elde edilen tüm geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlıyor. 

“Her Çocuk Anne Sevgisi ve Güveniyle Büyümeli” diyerek yola çıkan, çocuk köyü sayısını ona yükseltmek üzere çalışan 1979 kuruluşlu Koruncuk Vakfı; 0-6 yaş aralığındaki korunmaya muhtaç çocukları Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan alarak Çocukköyü’nde, kendine güvenli, sağlıklı bireyler olarak yetiştirmeye çalışıyor.

Midtown’da gerçekleşecek etkinlikte güzellik ve bakıma dair tüm sırları Özge Ulusoy’dan dinleyen ziyaretçiler, çocuklara yardım etme şansı da yakalayacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri