Özge Ulusoy, güzellik sırlarını Midtown’da paylaştı

24 Mart 2014 Pazartesi

Model, sunucu ve oyuncu Özge Ulusoy; güzellik ve bakım sırlarını paylaştığı kitabı “Güzelim, Güzelsin, Güzel” in söyleşi ve imza etkinliği için önceki gün Midtown’daydı

ozge-ulusoy-guzellik-sirlarini-midtownda-paylasti

Tüm geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlanan “Güzelim, Güzelsin, Güzel” adlı kitabının imzası ve özel söyleşi için Midtown’a giden Özge Ulusoy, Koruncuk Vakfı’na sağladığı yarardan ve böyle bir sosyal sorumluluk projesinde yer almaktan gurur duyduğunu dile getirdi.

Özellikle kadınların yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü model, oyuncu ve sunucu Ulusoy, Koruncuk Vakfı Bireysel İlişkiler ve Sosyal Medya Koordinatörü Aydan Kıral ile birlikte keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Güzellik için bol su ve dengeli beslenme şart
Güzelliğin içten geldiğini vurgulayan Ulusoy, su içmenin ve dengeli beslenmenin önemini ifade etti. Söyleşi boyunca tüm ziyaretçilerin güzellik ve bakıma dair sorularına yanıt veren Ulusoy, etkinlik sonrasında Midtown’u gezip alışveriş yaptı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri