Özhan, bayrama hazır

26 Eylül 2014 Cuma

Kaliteyi ve güveni bir araya getirerek dostlarına sunduğu hizmetlerde fark yaratan Özhan Marketler Zinciri, kurbanlık küçükbaş hayvan satışlarına başladı

ozhan-bayrama-hazir

Bursa’nın güvenilir ve güçlü markası Özhan Marketler Zinciri, veteriner hekim kontrolünde yetiştirilen kurbanlık küçükbaş hayvanların satışına başladı. Cazip fiyatlar ve uygun taksit imkanlarıyla Geçit Şube’de Özhan dostlarını bekleyen kurbanlıklara kesim gününe kadar ücretsiz bakılacak. Kurbanlıkların kesimleri de Özhan’ın modern donanımlara sahip kesim yerlerinde, İslami kurallara uygun, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Kurban Bayramı’nın 3’üncü ve 4’üncü günü ise Geçit Şube’de bedelli olarak “kurban eti işleme” hizmeti de verilecek.
Özhan Marketler Zinciri’nin kurbanlık bakımı ve kesimi konusunda yılların vermiş olduğu deneyime sahip olduğuna ve bu deneyimi sağlıklı ve güvenilir hizmet olarak dostlarıyla paylaştığına değinen Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Kurban bayramının en önemli değeri, ihtiyaç sahiplerini sevindirmek amacı ile kesilecek olan kurbanlardır. Biz bunun önemini bilerek dostlarımıza hizmet veriyoruz.” dedi.

Bayram tatlıları Özhan’dan
Özhan Marketler Zinciri, tüm bu hizmetlerin yanı sıra bayramların vazgeçilmezi tatlılar konusunda da her damak tadına hitap eden zengin tatlı çeşidini dostlarının beğenisine sunuyor. Tüm şubelerinde satışa sunulan Özhan tatlılar; cevizli, fıstıklı, ev baklavası gibi baklava çeşitlerinin yanı sıra, kadayıf, bülbül yuvası, saray sarma, fıstıklı burma, şöbiyetten oluşuyor. Özhan ayrıca dostlarının özel tatlı siparişlerine de bayram boyunca cevap verecek. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri