Özhan Çocuk’un yeni sayısı çıktı

22 Eylül 2014 Pazartesi

Özhan Marketler Zinciri tarafından çocuklar için yayınlanan ‘Özhan Çocuk’ dergisinin yeni sayısı çıktı. Rengârenk ve eğlenceli içeriğinin yanı sıra eğitici oyunlarıyla çocukların gelişimine katkı sağlayan Özhan Çocuk, okulların açılması dolayısıyla da tüm çocuklara hediye edildi

ozhan-cocukun-yeni-sayisi-cikti

Kaliteli ve güvenilir alışveriş hizmetinin yanı sıra hayata geçirdiği projeler ve gerçekleştirdiği etkinliklerle Bursalıların beğenisini kazanan Özhan Marketler Zinciri, Özhan Çocuk dergisinin yeni sayısını öğrencilere hediye etti.

Rengârenk ve eğlenceli içeriğinin yanı sıra eğitici oyunlarıyla çocukların gelişimine katkı sağlayan Özhan Çocuk dergisinin yeni sayısında Mudanya Özel Gelişim Atölyesi Çocuk Gelişimi Uzmanı Tülay Alpay'da çocuklara özel yazısıyla yer aldı. Mudanya Özel Gelişim Atölyesi'ndeki etkinlikte çocuklarla bir araya gelen Özhan Reklam ve Halka İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, çocuklara hediyelerini verirken yeni eğitim öğretim yılları içinde başarı diledi.

Çocukların heyecanına ortak olmak en büyük mutluluk
Özhan Çocuk dergisinin yıl boyunca 3 aylık dönemlerde yayınlandığını ve çocuklara hediye edildiğini dile getiren Yılmaz, “Çocukların yeni bir şey öğrenirken duydukları heyecana ortak olmak bizim en büyük mutluluğumuz” dedi.  Özhan Çocuk dergisinin içeriğiyle çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattığına ve öğrenme zevki aşıladığına da dikkat çeken Yılmaz,  “Dergimizin dışında geleceğimize katkı koyan etkinliklerde çocuklarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Çocuk yaşamının ilk yıllarının öğrenme deneyimleri ile dolu olduğuna değinen Mudanya Özel Gelişim Atölyesi Çocuk Gelişimi Uzmanı Tülay Alpay ise “Özellikle 2-6 yaş döneminde çocuklar araştırmaya öğrenmeye karşı aşırı meraklıdır. Aileler bu süreci şansa bırakmayıp çocukların temel bilgi, beceri ve ilgi alanlarını geliştirmelidir. Özhan Marketler Zinciri'ne bu anlamdaki çabaları için teşekkür ediyoruz” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri