Özhan Kart kazandırmaya devam ediyor

02 Aralık 2013 Pazartesi

Özhan Marketler Zinciri’nin düzenlediği Ülker Kampanyası sonuçlandı

ozhan-kart-kazandirmaya-devam-ediyor

7 Ekim-7 Kasım günleri arasında Özhan Kart’la en fazla Ülker alışverişi yaparak ödül kazanan talihli belli oldu. Talihli Semih Durmayaz isimli müşteri olurken Duryamaz, Geçit Mağaza’da düzenlenen organizasyonla da hediyesini aldı.

Durmayaz, Kelebek Mobilya'dan 3 bin TL değerinde hediye çeki kazandı. Geçit Mağaza'da düzenlenen ödül töreninde hediye çekini Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz teslim etti.

Özhan dostları için farklı kampanyaların devam ettiğine vurgu yapan Özhan Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Dostlarımıza fayda sağlayacak hediyeleri Özhan Kart'a özel kampanyalar ile sunmak onları mutlu ettiği kadar bizleri de mutlu ediyor” dedi.

Kazanan talihli Semih Duryamaz, törende mutluluğunu dile getirirken, “Özhan'dan aradıklarında benim için sürpriz oldu. Sürekli Özhan'dan alışveriş yapıyorum. Bu yüzden market kartı olarak da sadece Özhan Kart'ım var ve kullandıkça faydasını görüyorum" diye konuştu.

Facebook'ta, Twitter'da ve mağaza içi görsellerde duyuruların olduğunu sonradan gördüğünü dile getiren Durmayaz, “Evimizde yenilemek istediğimiz eşyalarımız vardı. Bizim için tam yerinde bir hediye oldu. Özhan'a teşekkür ediyorum” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri