Özhan Kart'tan pasta kursu

22 Mayıs 2014 Perşembe

Özhan Marketler Zinciri, dostları için düzenlediği etkin kampanyalar ile alışverişleri avantajlı hale getirmeye devam ediyor. Özhan Kart'ı ile en fazla pasta malzemesi alan 15 ziyaretçi pasta kursu kazandı

ozhan-karttan-pasta-kursu

Özhan Marketler Zinciri dostlarının alışverişlerini avantajlı hale getiren Özhan Kart, sürpriz hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Özhan Kart ile yapılan alışverişleri kapsayan kampanya ile 15 talihli pasta kursu kazandı. Kazanan talihliler Uzay Pastaneleri üretim tesisinde gerçekleştirilen pasta kursunda keyifli bir gün geçirdi. 

Pasta şefi Bilal Aydemir'in eğitmenliği ile gerçekleşen kursta "Cake Pops" yapmayı öğrenen katılımcılar, pasta yapmaya ve süslemeye dair pratik bilgiler de edindi. "Cake Pops"ların hazırlanmasının ardından şeker hamurları ile hünerlerini sergileyen anneler ve minikler renkli çalışmalara imza attı.

Özhan Kart'ın sadece bir market kartı olmadığına değinen Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Özhan Kart dostlarımızla aramızdaki bağı güçlendiren bir kart.  Özhan Kart'a özel düzenlenen kampanyamız sayesinde dostlarımızla birlikte güzel bir gün geçirdik. Pasta yapmanın detaylı ve özen isteyen bir iş olmasının yanı sıra dostlarımızla birlikte yapıldığında bir o kadarda keyifli olduğunu gördük” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri