Özhan Sosyal Sorumluluk Kampanyalarına Devam Ediyor

12 Kasım 2007 Pazartesi

Bursanın ihtiyaç sahibi okullarının yenilenmesi amacıyla, ilki geçen yıl düzenlenen Bursa Eğitime Koşuyor Projesine bu yıl Özhan Marketler Zinciri proje resmi sponsoru olarak destek veriyor.

Proje kapsamında,koşu sayesinde oluşturulan fon ile Bursa ve çevresindeki ihtiyaç sahibi okullar yenileniyor ve öğrencilerin geleceğe umutla bakmaları sağlanıyor. Koşuya katılım ise proje için özel hazırlanmış t-shirtlerin bağış karşılığında alınması ile gerçekleştiriliyor. 9 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan Bursa Eğitime Koşuyor Projesine katkı sağlamak isteyenler Özhan Marketler zincirlerinde bulunan standlardan veya www.bursaegitimekoşuyor.com adresinden bilgi alabilirler. 9 Eylül Pazar günü saat 10.00da Fatih Sultan Mehmet Bulvarı İl Çevre Müdürlüğü yanında Özhan Marketler Zinciri resmi sporluğunda ve diğer sponsorların desteğiyle gerçekleşecek olan etkinliğe tüm Bursa davetli..

Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri