Özhan yeni şubesini Alacahırka’da açtı

06 Şubat 2015 Cuma

"Siz nerede biz oradayız" sloganıyla kaliteli hizmeti ve güveni dostlarının olduğu her yere taşıyan Özhan Marketler Zinciri, yeni şubesini Alacahırka’da açtı

ozhan-yeni-subesini-alacahirkada-acti

Bursa’nın güvenilir markası olarak Bursa ile birlikte büyüyen Özhan Marketler Zinciri, kaliteli hizmeti ve güveni dostlarının olduğu her yere taşımaya devam ediyor. Alışveriş kalitesini getirdiği yeniliklerle her geçen gün arttıran ve gıda sektöründeki deneyimleri ile sağlam adımlarla ilerleyen Özhan, yeni şubesini Alacahırka'da açtı. Özhan'ın, 225 metrekarede ve 2 kasa ile hizmet veren Alacahırka şubesi ile şube sayısı da 33'e ulaşmış oldu.

Her yeni açılan şubede, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirten Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede hizmet vermek amacıyla bugüne kadar köy, kent, kasaba ayrımı yapmadan dostlarımızın yanında olduk. Alacahırka şubemizde de Özhan samimiyeti ve sıcaklığını dostlarımıza daha güçlü vurgulayıp yansıtacağız” dedi.

ISO 22000 alan ilk yerel market Özhan
ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, sigara böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. Özhan Alacahırka şubesinde de zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, deterjan ve gıda reyonları ile ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. Tüm bunların yanında Özhan Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli özel kampanya ve promosyonlarda Özhan Dostlarını bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri