Özhan yöneticilerine mağaza eğitimi

21 Ekim 2013 Pazartesi

Özhan Marketler Zinciri bünyesinde çalışanlarının eğitimi ve gelişimi için kurulan Özhan Eğitim Merkezi, Sinan Asılyazıcı'yı ağırladı

ozhan-yoneticilerine-magaza-egitimi

Özhan mağaza şefleri  “Mağaza kendini ele verir” adlı bir eğitim aldı. Eğitim programına Sinan Asılyazıcı katılırken günümüz mağazalarının sahne, müşterininse seyirci olduğuna dikkat çekti.

Özhan Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen programda, müşteri beklentilerine cevap verme ve mağazanın teknik detaylarıyla ilgili konulara yer verildi.

Mağazalar alkış duymak istiyor
Sinan Asılyazıcı eğitimde, mağazanın kendini ele verdiği gerçeğinden hareket ettiklerini belirterek, “Günümüzde artık bilen ve eleştiren gözler mağazaları değerlendirmekte. Müşteriler artık mağazalara bir seyirci gibi geliyor, mağazalar ise alkışları duymak istiyor. Bu yüzden günümüzde mağazalar farklı konsept arayışları içindeler” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri