Özhan’dan 50'nci yılında 33'üncü şube

08 Temmuz 2013 Pazartesi

Özhan Marketler Zinciri, 50 yılında Özlüce’de yeni bir şube hizmete açtı. Özhan’ın toplam şube sayısı böylece 33’e yükseldi

ozhandan-50nci-yilinda-33uncu-sube

Özhan Marketler Zinciri, yeni şubesini Özlüce’de açtı. Özhan’ın, 450 metrekarede 3 kasa ile hizmet verecek Özlüce şubesinin açılış kurdelesini BTSO Meclis üyesi Aytuğ Onur, Özhan Marketler Zinciri Denetim Bölümü Başkanı Elif Özhan Ak, Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Özkan ve Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Erdem birlikte kesti.

Açılışta Özhan’ı dostları yalnız bırakmazken, açılışa özel indirimler Özlüceliler tarafından yoğun ilgi gördü. Yeni şubeler açarken, sadece ticari kaygılarla hareket etmediklerini ifade eden Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Erdem, Özhan’ın 50’nci yılına B2B, Yeşil Nokta, Özhan Gönülleri ve Özhan Kart gibi yeniliklerle girdiğini ve sektöründe ilklerin markası olmaya devam edeceğini anlattı.

ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, sigara böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. Özhan Özlüce şubesinde de zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, baklava ve tatlı çeşitleri, deterjan ve gıda reyonları, kozmetik ile ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri