Özhan’dan Bursaspor’a büyük destek

21 Kasım 2014 Cuma

Hayata geçirdiği projeler ile sektöründe öncü ve örnek olmayı başaran Özhan Marketler Zinciri, Bursaspor destekçisi ve taraftarı olan tüm çalışanlarına Passolig kartı hediye etti. Özhan ayrıca, düzenlediği imza günüyle de Bursaspor'un önemli futbolcularından Josue Pesqueira ve Harun Tekin’i de Özhan dostlarıyla buluşturdu

ozhandan-bursaspora-buyuk-destek

Bursa'nın ilk yerel market zinciri olarak şehrini ve değerlerini her alanda destekleyen Özhan Marketler Zinciri,  Bursaspor'a destek kapsamında ise reklam sponsorlarından oldu. Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan imza gününde yaptığı konuşmasında, “’Bursa'nın Marketi’ olarak takımımızın yanında olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. 

Bursa ile birlikte Bursa için büyümeye devam eden Özhan Marketler Zinciri, Bursaspor'a maçlarında da destek vermek amacıyla 661 çalışanına Passolig Kartı hediye etti. Bursaspor'un başarısı için taraftarın desteğine her zaman ihtiyacı olduğuna değinen Özhan, “Takımımızın başarılı geçen sezonunda, heyecan dolu taraftarımızı yeniden statlarda görmek istiyoruz. Özhan ailesi olarak, her zaman Bursaspor'un destekçisi ve taraftarıyız. Tüm çalışanlarımıza Passolig kartı hediye ederek, onlara takımlarına desteklerini, tüm maçlarda canlı canlı gösterme fırsatını verdik. Zaten Bursaspor taraftarı olan çalışanlarımızı da bu projemiz oldukça heyecanlandırdı. Hayata geçirdiğimiz birçok örnek çalışma gibi bu konuda öncü ve örnek olduğumuzu düşünüyor, Bursa'nın yerel markalarını da desteğe çağırıyoruz” diye konuştu.

Futbolculara özel imza günü
Ayrıca Özhan Marketler Zinciri Geçit Şube'de düzenlenen imza gününde ise Bursasporlu futbolcular ve Özhan dostları bir araya geldi. Takımın iki başarılı ismi Josue ve Harun Tekin'in imza dağıttığı etkinliğe gelenler futbolcularla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Josue taraftarlardan yoğun ilgi görürken, etkinliğe katılan taraftarlar yıldız oyuncuya formalarını imzalatma fırsatı da yakaladı.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri