Özhan'dan istihdama tam destek

10 Eylül 2015 Perşembe

Bursa'nın ilk yerel marketler zinciri olan Özhan Marketler Zinciri, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile birlikte hayata geçirdiği İşbaşı Eğitim Programı ile sürekli ivme kazanan perakendecilik sektöründe ilerlemek isteyenlere kariyer yapma ve sektörde aranılan bir isim olma fırsatı sunuyor

ozhandan-istihdama-tam-destek

“Siz Nerede Biz Oradayız” sloganı ile yarım asırdan fazla bir süredir Bursa’nın marketi olarak hizmet veren Özhan Marketler Zinciri güvenilir ve kaliteli hizmetin yanı sıra istihdama olan desteğiyle de sektörün öncü markası olmaya devam ediyor. Bursa ile birlikte büyümeyi ve ülke ekonomisine katkı sunmayı ilke edinen Özhan, perakende sektöründe kariyer hedefi olan bireylere İŞKUR  ile yaptığı işbirliği sayesinde kariyer olanağı sunuyor.

İŞKUR ortaklığında hayata geçirilen İşbaşı Eğitim Programı'nda 2015 yılında bugüne kadar toplam 39 kursiyer İşbaşı Eğitim Programı'na kayıt yaptırırken, Özhan'ın tecrübeli personeli tarafından kursiyerlere, manav, şarküteri, reyon, kasa ve depo gibi alanlarda işbaşında eğitim veriliyor.  Söz konusu eğitim programının devamında ise Bursa'nın 36 farklı noktasında şubesi bulunan Özhan Marketler Zinciri'nde kariyer yapma fırsatı sunuluyor.


Özhan’dan çağrı var
Özhan Marketler Zinciri'nin başlattığı çeşitli projelerde bugüne kadar sayısız personel sektöre kazandırıldı. Sektörün tüm inceliklerini İşbaşı Eğitim Programı sayesinde kursiyerlerine öğreten Özhan, kariyerine emin adımlarla devam etmek ve perakende sektöründe aranılan bir isim olmak isteyenleri Özhan İşbaşı Eğitim Programı'nda yerini almaya davet ediyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri