Özhan'ın ‘Yeşil Nokta’ları artıyor

05 Şubat 2014 Çarşamba

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ve Unilever ile birlikte hayata geçirdiği 'Yeşil Nokta' projesi kapsamında Türkiye'de bir ilke imza atan Özhan Marketler Zinciri, doğaya daha az ayak izi bırakacak şubelerine bir yenisini daha ekledi. Özhan, WWF-Türkiye yetkilileri ile birlikte yapılan incelemeler ışığında gerekli iyileştirme ve yenilemelerini tamamladığı Ataevler şubesi için de Yeşil Nokta Diploması almaya hak kazandı

ozhanin-yesil-noktalari-artiyor

Özhan Marketler Zinciri, Ertuğrul şubesi için aldığı Yeşil Nokta Diploması ile sürdürülebilirlik, tasarruf ve doğaya saygı anlamında sektöründe bir ilke imza attı.  Çalışmalarına ara vermeden devam eden Özhan, hazırlıklarını tamamladığı Ataevler şubesi için de Yeşil Nokta Diploması aldı. Çevreci politikalarını hayata geçirerek dostlarında çevre bilinci oluşturan Özhan bu süreçte birçok firmanın da gerekli duyarlılığı ve çabayı göstermesi için örnek oldu.

WWF-Türkiye'nin bu konudaki uzmanlığı ve Unilever'in desteği ile birlikte kapsamı geniş bir farkındalık yarattıklarına değinen Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, "Çocuklarımızın ve yeni gelecek olan nesillerin, 'Geleceğin sürdürülebilir bir şekilde kurgulanmasında birileri vardı ve Özhan perakende alanında da bu işi başlatmıştı' demesi bizim en büyük keyif ve gurur kaynağımız olacaktır" diye konuştu. WWF-Türkiye yetkililerinden Ataevler şubesi içinde Yeşil Nokta Diploması almanın verdiği mutluluğu dile getiren Özhan, "Projemizi tüm Özhan şubelerinde hayata geçirmek için üzerine deneyim ve tecrübe katarak yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Kaynakların sürdürülebilir kullanılması anlamında Yeşil Nokta anlayışının son derece önemli olduğuna değinen WWF-Türkiye yetkilileri, "Özhan ve Unilever ile birlikte perakende mağazalarından oluşan bir sektör için geleceğe pozitif bir katkı koymanın gerekliliğine dikkat çekiyoruz" dedi. Özhan Marketler Zinciri'nin bu anlamdaki çaba ve ilgisine vurgu yapan WWF-Türkiye yetkilileri, "Heyecanlı, doğaya saygılı ve süreci hâlihazırda başarıyla yürüten bir ekiple çalışmanın proje başarısındaki katkısı çok büyük. Özhan'ı bu duyarlılık ve öncülük için kutluyoruz" diye konuştu. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri