Özsüt’ün yeni lezzet durağı Talas

19 Temmuz 2016 Salı

Özsüt’ün yeni lezzet durağı, Kayseri’nin zengin tarihi ve kültürel mirası ile öne çıkan ilçesi Talas oldu. Özsüt, kısa sürede bölge halkının yanı sıra turistlerin ve üniversite öğrencilerinin de buluşma noktası haline geldi.

ozsutun-yeni-lezzet-duragi-talas

Talas’ın en işlek yerlerinden Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan Özsüt, iki katlı kapalı alanı ve bahçe bölümü ile geniş ve ferah bir mağazada misafirlerini ağırlamaya başladı. İlçenin tarihi yapısı ile uyum içindeki ahşap ağırlıklı dekoru, yalın çizgileri, dinlendirici renk ve ışık kullanımı ile Özsüt, keyifli ortamıyla bölgeye de hareket getirdi.

Ustalarının marifetli elleriyle hazırlanan pastaları, Osmanlı Mutfağı’nın sırlarını günümüze taşıyan geleneksel sütlü ve şerbetli tatlıları, dondurmaları, atıştırmalıkları ve leziz içecekleri ile Özsüt, 78 yıldır olduğu gibi Talas mağazasında da misafirlerine gerçek bir lezzet şöleni yaşatmanın mutluluğunu yaşadı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri