Pakize Suda ve Deniz Akkaya Meydan Merter’de annelerle buluşacak

07 Mayıs 2015 Perşembe

Meydan Merter, 9 Mayıs Cumartesi günü kutlanacak Anneler Günü’nde ziyaretçilerini Pakize Suda ve Deniz Akkaya ile buluşturacak

pakize-suda-ve-deniz-akkaya-meydan-merterde-annelerle-bulusacak

Merter ve çevre semtlerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Meydan Merter, Anneler Günü’nde kendisi de bir anne olan Deniz Akkaya’yı ve espirili sohbetleri ve eğlenceli kişiliğiyle pek çok kesimden kişinin hayranı olduğu Pakize Suda’yı ağırlamaya hazırlanıyor.

Pakize Suda ve Deniz Akkaya, 9 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’da Meydan Merter AVM Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Sevilen sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya’nın güler yüzü ve başarılı televizyoncu Pakize Suda’nın sohbetiyle şenlenecek Meydan Merter, keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Meydan Merter’de gerçekleşecek buluşmaya katılanların sorularını yanıtlayacak iki ünlü isim interaktif, etkileşimli, eğlenceli ve keyifli bir söyleşi gerçekleşecek.

Özel hayatlarının yanı sıra annelik hakkında fikirlerini sevenleriyle paylaşacak olan Pakize Suda ve Deniz Akkaya, Meydan Merter ziyaretçilerine bol bol imza dağıtacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri