Pakmaya Kocaeli fabrikasına yeni atama

26 Aralık 2012 Çarşamba

Fahri Dündar, Pakmaya Kocaeli Fabrika Müdürlüğü görevini Tuncay Yurdesin’den devraldı

pakmaya-kocaeli-fabrikasina-yeni-atama

Dünyanın en büyük ekmek mayası üreticilerinden Pakmaya'nın Ar-Ge birimi FAGEM, Pak Biyoteknoloji Merkezi ve As Gıda tesislerini de içinde barındıran Pakmaya Kocaeli Fabrikası'nın Fabrika Müdürü pozisyonuna Fahri Dündar atandı.

Pak Gıda'nın Ar-Ge şirketi FAGEM'in binasında düzenlenen sohbet toplantısında basın mensuplarıyla tanışan Fahri Dündar, Pakmaya'nın faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Pakmaya'nın yeni fabrika müdürü olarak atanan Fahri Dündar, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Programı'nı başarıyla bitirdi.

Fahri Dündar, iş hayatına 1993 yılında Sabancı Grubu'nda Üretim Mühendisi olarak atıldıktan sonra profesyonel kariyerinde sırasıyla Delphi Automotive’de Planlama Mühendisi, Unilever'de Fabrika Müdürü, Eczacıbaşı ve Sanofi-Aventis/Zentina ilaç firmalarında Fabrika Müdürü pozisyonlarında görev aldı. Fahri Dündar, tesis yönetimi, tedarik zinciri, mühendislik, yatırım, insan kaynakları uygulamaları, dış ticaret ve iş geliştirme konularında 20 yıllık tecrübeye sahip.

Pakmaya’nın ilk kurulan fabrikası olan İzmit – Köseköy (Kocaeli) Fabrikası, 1973 yılında maya üretimine başladı. Fabrikada üretilen instant mayanın tamamı ihraç ediliyor. Pakmaya’nın Ar-Ge tesisleri, As Gıda, iki laboratuvarı, pilot tesisi ve çevre teknolojisi laboratuarı içeren Pak Biyoteknoloji Merkezi ve dünyanın her tarafındaki ekmek çeşitlerini üretebilecek nitelikte olan fırın ekipmanlarının yanı sıra tam donanımlı bir un, hamur ve ekmek laboratuvarına sahip olan FAGEM de Pakmaya İzmit – Köseköy Fabrikası ile aynı yerleşkeyi paylaşıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri