Palladium Antakya’da yeni yıl hazırlığı

18 Aralık 2013 Çarşamba

Palladıum Antakya Alışveriş Merkezi, yeni yıl kampanyasında birçok hediye dağıtacak

palladium-antakyada-yeni-yil-hazirligi

Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, 2014’ü iddialı hediyelerin yer aldığı yeni yıl kampanyası ile karşılıyor. Palladium Antakya, düzenlediği kampanya ile ziyaretçilerine Mercedes- Benz, iPhone 5 ve İpad kazanma şansı sunuyor.

Palladium Antakya AVM, 1 Aralık 2013 – 14 Şubat 2014 tarihleri arasında toplamda 50 TL ve katları alışveriş yapan ziyaretçilerine yeni yıl kampanyasına katılma şansı sunuyor. Fatura veya fişleri ile çekilişe katılan Palladium Antakya ziyaretçilerinin arasından, büyük çekiliş ile 1 kişi Mercedes- Benz A180 Urban 2013, 4 kişi iPhone 5 16 GB, 4 kişi Apple ipad kazanma şansı yakalayacak.

Ayrıca, yılbaşı etkinlikleri kapsamında yılbaşı süsleri, dev yılbaşı ağacı, 28 Aralık’ta gerçekleştirilecek kabare gösterisi ile Palladium Antakya AVM farklı bir yılbaşı atmosferi sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri