Palladium Ataşehir eğlendirirken kazandıracak

15 Aralık 2015 Salı

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir AVM, yeni yıla eğlence dolu günlerle giriyor. 2015’in son ayında ziyaretçilerine birbirinden keyifli etkinlikler ve kampanyalar sunan Palladium’un öne çıkan aktivitesi ise “Yılbaşı Köyü”

palladium-atasehir-eglendirirken-kazandiracak

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, bu sene de birbirinden özel aktivitelerle yeniyılı karşılamaya hazırlanıyor. Aralık ayı boyunca gerçekleştireceği etkinlik ve kampanyalarla ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya hazırlanan Palladium’un misafirlerine bu sene özel bir sürprizi var. Alışveriş merkezinin dış alanına kurulan “Yılbaşı Köyü”nde enfes kokuların yayıldığı lezzetli tatların yanında özel tasarım ürünlerin bulunacağı ahşap satış kulübeleri yer alacak. Aralık ayı süresince gezilebilecek “Yılbaşı Köyü”nde hemen her gün müzikal aktiviteler olacak. Yılbaşı Köyü’nde DJ Hakan Kabil ile HappyNewyear performansları, Gencer Savaş Bandosu, Retrobüs, Grup Rönesans, Ladies&Gentleman Korosu  ve Zeynep Kalınkaya konserleri ile birbirinden keyifli etkinliklerde yer alacak.


Ayrıca yılbaşı kampanyası kapsamında 1 Aralık 2015 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında 125 TL ve katları alışverişleri ile kampanya noktalarına başvuran ziyaretçiler 1 Adet Mercedes Benz C200 ile 7 Adet iPhone 6s ve 7 Adet iPad Air kazanma şansı elde edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri